جدیدترین ها

دستگاه لیزر تیتانیوم

لیزر تیتانیوم یکی از بروزترین تجهیزات برای رفع موهای زائد بدن بوده که دارای اثربخشی طولانی است و به پوست آسیبی وارد نمی‌کند.

دستگاه لیزر تیتانیوم لیزر تیتانیوم (Titanium) یکی از بهترین ‌ها برای از بین بردن موهای زائد بدن است که سه طول موج متفاوت دارد. تیتانیوم با تاباندن سه طول موج مختلف به صورت همزمان، به عمق لایه‌های پوست نفوذ کرده و ریشه موهای زائد را از بین می‌برد. از آنجایی که ممکن است تابیدن لیزر، منجر به سوختگی پوست شود، یک جهاز خنک‌کننده قوی در این تعبیه شده تا از این پیشامد پیشگیری کند. طبیعتاً برای بسیاری از مصرف‌کنندگان مهم است که بدانند لیزر تیتانیوم کجاست؟ برای پاسخ باید گفت که این ساخت شرکت آلما الیز آمریکا بوده اما کشور اخمه تحت لایسنس این شرکت اقدام به تولید انبوه کرده است.

اکنون ‌های لیزر مختلفی با درازا موج‌های متفاوت در بازار وجود دارد که لیزر تیتانیوم یکی از جدیدترین‌ ‌های موجود در بازار به شمار می‌رود. عملکرد عالی و اثربخشی این باعث شده که بیشتر کلینیک‌های زیبایی از این استفاده کنند. شرکت طیب تاج مادر یکی از شرکت‌های معتبر در نمودار فروش انواع لیزر پلاتینیوم پلاس، تیتانیوم، پلاتینیوم، الکس دایود، الترافورمر و کیوسویچ بوده که کلیه ‌های نام برده را با ضمانت و خدمات پس از فروش ارائه می‌‌کند.

تحویل لیزر تیتانیوم پلاس 2022 در شیراز

مزایای لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲ فرق لیزر تیتانیوم و کندلا

عملکرد Titanium با بسیاری از لیزرهای مشابه موجود در بازار متفاوت است. این با استفاده از دانش فنی سه بعدی سه نوع طول موج متفاوت لیزر را در یک نقطه جمع کرده و پس از تاباندن به عمق لایه های پوست، بنیاد موهای زائد را به بهترین چهره ممکن از هویدا می‌ برد.

یکی از طول موج هایی که در مورد استعمال روش می ‌گیرد الکساندرایت با طول موج 755 نانومتر است که می تواند موهایی با رنگ روشن را وضع نشان قرار داده و آن ها را از بین ببرد.

طول موج دیگر استفاده شده در این ، دایود با درازا موج 810 نانومتر است که ریشه‌ های عمیق مو را تیرخور قرار می‌ دهد و برای پوست‌ های تار افزون‌تر کاربرد دارد.

طول موج سومی که در آراستن شده، اندیاگ با طول موج 1064 نانومتر است که نسبت به دو طول موج قبلی ورود پرنفوذتری به سطح پوست را دارد و درمانی ایده‌ آل برای موهای گرفتار شده زیر پوست است. لیزر اندیاگ به ‌خوبی از بستر ‌های سطحی پوست عبور کرده راساً و کاملاً اختصاصی به رنگدانه فولیکول‌ های مو می‌ رسد. بنابراین مخافت سوختگی لایه سطحی پوست در افراد برنزه به شدت کاهش می یابد.

لیزر الکساندرایت تیتانیوم ۲۰۲۱ | ارزانترین لیزر تیتانیوم -

رنگ پوست افراد یکی از موارد مهمی که در عملکرد لیزر Titanium مؤثر است. معمولاً ریشه‌ی پوست‌های دیجور قوی‌تر بوده و افرادی که پوست تیره دارند باید جلسات بیشتری را زیر درمان با تیتانیوم قرار بگیرند. البته گفتنی است که تاکنون هیچ ی تولید نشده که بتواند موهای زائد را به طور ۱۰۰ درصدی از آشکار ببرد و تیتانیوم نیز استحقاق نابودی ۸۵ تا ۹۰ درصد موهای زائد را دارد. در این بخش توضیحات مختصری درباره اثربخشی این ارائه شده، جهت آشنایی بیشتر با عملکرد و اثربخشی تیتانیوم می‌توان با کمپانی طاهر تاج مادر تماس گرفت. زیرا واردکننده واقعی این هستند و به کلیه مشخصات و عملکرد آن آشنایی کامل دارند.

تیتانیوم در حال حاضر پاره پرفروش‌ترین ‌های لیزر محسوب می‌شود. زیرا وضع و استحقاق بالاتری نسبت به ‌های قدیمی‌تر دارد. مثلاً در این سه درازی موج مختلف به لایه‌های عمیق و متفاوت پوست نفوذ می‌کنند و ریشه‌های موهای زائد و موهای زیر پوستی را کاملاً از بین می‌برند. ایمنی و بدون خطر بودن یکی از ویژگی‌های این است. زیرا تاکنون عارضه پوستی یا سوختگی ناشی از آن گزارش نشده و این امر به دلیل هستی خنک‌کننده‌های قوی بوده که در تعبیه شده است.